Sezon rozpoczęty

Kolejny rok pełen wrażeń na wodzie już minął, ale na szczęście rozpoczynamy następny sezon, który, miejmy nadzieję, będzie jeszcze lepszy i bardziej efektowny niż jego poprzednik. Nie twierdzę wcale, że było jakoś źle, przeciwnie, ełccy żeglarze świetnie się spisali. Co prawda, zdarzały się niepowodzenia, czy po prostu złe dni, ale zdobyliśmy naprawdę wspaniałe wyróżnienia takie jak np. skóra żubra.

Od teraz naprawdę musimy ciężko pracować, ponieważ przechodzimy do grupy A (Lidia, Ada, Kacper i ja). Wiadomo, nie będzie łatwo, ale myślę, że postaramy się i nie zawiedziemy naszych wiernych kibiców (znanych także jako rodzice), trenera i oczywiście samych siebie. Musimy mieć wolę walki!

Teraz trochę o regatach ełckich. Serdecznie zapraszamy na nasze regaty w mieście Ełk organizowane w dniu 31 maja 2015r. Startuje tylko grupa B. Niestety właśnie z tego powodu, razem z Lidką, Adą i Kacprem nie możemy wziąć udziału w regatach. Może nasz trener będzie tak miły i pozwoli nam przyglądać się zmaganiom naszych młodszych kolegów i koleżanek z poziomu pontonu?  Jeśli nie, spróbujemy następnym razem na kolejnych regatach, na które również gorąco zapraszamy  grupę B. Odbędą się one 19 września 2015r.

Informacje o regatach (w miejscu „szukaj” należy wpisać „Ełk”) ————->http://www.psko.pl/kalendarz-imprez/

Tymczasem ja zapraszam na swojego bloga. Czytajcie i komentujcie kolejne wpisy!

Dodaj komentarz

Adres elektroniczny nie będzie publicznie widoczny.

*

*